«1...1617181920...51»

Felhasználó
10 éve
Ok boccs:)
coollogo_com-200143490_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
10 éve
Nem kell bocsánatot kérned, szimplán csak jól leszavaztunk.
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
Szerintem Maradj meg magadnak teso...Multi.val föleg..még ha rendes acc al is jeliztél volna.. akkor SE

Felhasználó
10 éve
[quote2 *SuperStick*|[Fight_Club]|Tagfelvétel|156977] Szerintem Maradj meg magadnak teso...Multi.val föleg..még ha rendes acc al is jeliztél volna.. akkor SE[/quote2]

(Y)
................

Felhasználó
10 éve
Miser: Igen ! ;D

getbanner.php?n=Dodo17

Felhasználó
10 éve
Nem is jelizett XD
Vagy de? :O
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
10 éve
nem :P

getbanner.php?n=Dodo17

Felhasználó
10 éve
Üdv [Fight_Club]!
Én egy átlagos 13 éves fiu vok *ChElSeA* multija de ezzel is killelek
aktív vagyok vele oldalon játékban ha valamit szeretnétek tudni kérdezzetek
Tiszteletem: Blue_[C]heL
Nem szeretem az átlagosokat.....
Ide jobbak kellenek!

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
10 éve
Igazad van.:D
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
Üdvözletem Tisztelt [FC] klán
Becses Nevem Dala Bence Péter
Én egy focista srác vagyok 16 éves.
Zalaegerszegen születtem és most mellette egy faluban, Teskándon élek!

Hobbim:
Labdarúgás
Röplabda
Strandfoci


A stickmanan kívül még játszok:
Shakes & Fidget S10
Counter Strike 1.6
Far Cry 3
Fifa 13

A stickman warfareba a karrierem!

Első hónapban mikor elkezdtem csak az infós gépen toltam oszt társaim mondták h nem rossz game (ők már abba hagyták) és nekem nagyon is megtetszett még zöldfülűként azt hittem soha nem lesze napi 10-20 killnél többem hát ez megváltozott ugyani 4x voltam a napi legjobb sajnos hetibe még nem kerültem be :/ .
Kedvenc fegyvereim az mpg és az mp5 & m82

MPG: szeretem mert könnyű vele a célzás és közelharcban is nagyon jó egy hátránya van könnyen lelehet olvasni honnan lőnek.

M82: nekem ebben a fegyverben az tetszett meg hogy gyorsan össze lehet vele hozni vele "pár" killt hátránya közelharcban nem az igazi.

MP5: nem nehéz használni csak bele kell jönni könnyű vele a célzás jó közel harcban hátránya célzásnál 10 lövedék elhagyja a fegyvert el kezd mozogni a célkereszt.

Kánba miért jeliztem? mert szerintem egy jó fej társaság a klán és nem a killekre mentek rá hanem arra hogy mindenki aki itt van jól érezze magát!

elérhetőségeim:
Facebook: https://www.facebook.com/bence.dala
Skype: dala.bence ott nem vok annyira aktív hisz elromlott a mikim :(

Üdv Beni vagyis Mercurial_crazy
cooltext1161798912_www.kepfeltoltes.hu_.png



23439uc7.gif
flags_0flags_0



«1...1617181920...51»